RELAY ΦΟΡΤΙΟΥ ΡΑΓΑΣ 4P 4NO 25A 230VAC HC-4-25-230-4-0 GAC
  • Τάση πηνίου 230VAC, Ονομαστική ένταση 25A
  • Επαφές 4ΝΟ
  • Τάση μόνωσης 500V, Πρότυπο IEC/EN 61095
MasterCard