ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ 120X120X38 12VDC ΚΟΥΖΙΝΕΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟΥ RQD12038-HSL1 (NA-12038) TID
  • Διαστάσεις 120x120x38mm
  • Τάση 12VDC, Ρεύμα 0.34A, Ισχύς 4.08W
  • Ροή αέρα 90.0 CFM, Στροφές 2.500 RPM
  • Τεχνολογία κουζινέτου
  • Ακουστικός θόρυβος 36.5 dBA
MasterCard