ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΕΠΑΓΩΓΙΚΟΣ AC ΤΕΤΡΑΓΩΝΟΣ NO 100-230VAC 8mm 2 ΚΑΛΩΔΙΩΝ PFI25-8AO AUTONICS
  • Τροφοδοσία AC 100-230V
  • Έξοδος NO, 2 καλωδίων
  • Απόσταση ανίχνευσης 8mm, τετράγωνος 25mm
  • Συχνότητα απόκρισης 20Hz
  • Ρεύμα διαρροής μέγιστο 2.5mA
MasterCard