ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΕΠΑΓΩΓΙΚΟΣ AC ΤΕΤΡΑΓΩΝΟΣ NC 100-230VAC 8mm 2 ΚΑΛΩΔΙΩΝ PFI25-8AC AUTONICS
  • Τροφοδοσία 100-230VAC, 2 καλωδίων
  • Απόσταση ανίχνευσης 8mm, μέγεθος πλαισίου 25mm
  • Έξοδος NC, συχνότητα απόκρισης 20Hz
  • Ρεύμα διαρροής μέγιστο 2.5mA
MasterCard