ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΕΠΑΓΩΓΙΚΟΣ AC Φ30 NC 100-230VAC 10mm 2 ΚΑΛΩΔΙΩΝ PR30-10AC AUTONICS
  • Επαγωγικός διακόπτης Φ30mm, ενσωματωμένη εγκατάσταση, 10mm απόσταση.
  • Τροφοδοσία 100-230VAC, έξοδος NC 2-καλωδίων.
  • Συχνότητα απόκρισης 20Hz, στόχος 30x30x1mm σίδερο.
MasterCard