ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΕΠΑΓΩΓΙΚΟΣ AC Φ18 NO 100-230VAC 8mm 2 ΚΑΛΩΔΙΩΝ LONG PRL18-8AO AUTONICS
  • Τάση λειτουργίας: 100-230VAC, 2-καλωδίων, έξοδος NO
  • Διάμετρος Φ18mm, απόσταση ανίχνευσης 8mm
  • Συχνότητα απόκρισης 20Hz
  • Εγκατάσταση μη ενσωματωμένη
  • Τυπικός στόχος ανίχνευσης: σίδερο 25x25x1mm
MasterCard