ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΕΠΑΓΩΓΙΚΟΣ AC Φ18 NC 100-230VAC 8mm 2 ΚΑΛΩΔΙΩΝ LONG PRL18-8AC AUTONICS
  • Τροφοδοσία 100-230VAC
  • Επαφή NC, 2 καλωδίων
  • Διάμετρος Φ18mm, ανίχνευση 8mm
  • Συχνότητα απόκρισης 20Hz
  • Εγκατάσταση μη ενσωματωμένη
MasterCard