ΔΕΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΩΔΙΩΝ 9X1219mm ΜΑΥΡΑ CV1219BK KSS
  • Υλικό NYLON 66, βραδύκαυστο UL94V-2
  • Διαστάσεις 1219mm (L) x 9mm (W), ζεύξη Ø372mm
  • Αντοχή 80kg, λειτουργία -40°C έως +85°C