ΔΕΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΩΔΙΩΝ 9X1168mm ΜΑΥΡΑ CV1168BK KSS
  • Μήκος 1168mm, Πλάτος 9mm, Διάμετρος ζεύξης 356mm
  • Υλικό NYLON 66, βραδύκαυστο, αυτοσβενόμενο UL94V-2
  • Αντοχή εφελκυσμού 80kg
  • Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C έως +85°C