ΔΕΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΩΔΙΩΝ 7.6X280mm ΜΑΥΡΑ CV280LBK KSS
  • Μήκος 280mm, Πλάτος 7.6mm, Διάμετρος ζεύξης 74mm
  • Αντοχή εφελκυσμού 55kg
  • Υλικό NYLON 66, βραδύκαυστο UL94V-2
  • Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C έως +85°C