ΔΕΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΩΔΙΩΝ 7.6X240mm ΜΑΥΡΑ CV240LBK KSS
  • Υλικό: NYLON 66, βραδύκαυστο UL94V-2
  • Διαστάσεις: 240mm μήκος, 7.6mm πλάτος, 61mm διάμετρος ζεύξης
  • Αντοχή: 55kg
  • Θερμοκρασία λειτουργίας: -40°C έως +85°C