RELAY ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ 12V DC 20A HFKW/012-SHW 1U HONGFA
  • Τάση πηνίου: 12V DC
  • Ρεύμα επαφών: 20A
  • Διάταξη επαφών: 1U (SPDT)
  • Διαστάσεις (ΜxΠxΥ): 15.7×12.5×17.7 mm
MasterCard